S tlačiarňou VALEUR spolupracujeme už od roku 2006. Je pre nás spoľahlivým partnerom v ofsetovej tlači. Postarajú sa od produkcie až po logistiku, kde ja nemusím nič riešiť.

Juraj Šlosár
24 PRODUCTION s.r.o.

Tlačiareň VALEUR je náš partner, na ktorého sa môžeme vždy spoľahnúť. Rýchla a jednoduchá komunikácia pri naceňovaní a zmenách zadania, dodržiavanie termínov a 100% kvalita služieb.

Michal Novomeský
Charterhouse

S našou dlhoročnou spoluprácou sme veľmi spokojní. Tlačiareň VALEUR vždy dodržuje stanovené termíny a podmienky. Dodané polygrafické výrobky sú vždy na profesionálnej úrovni za prijateľné ceny. 

Martin Čermák
MAFRA Slovakia, a.s.

Ďakujeme spoločnosti VALEUR za kvalitné a promptné vybavovanie našich požiadaviek na tlač. Sme veľmi radi, že neustále prichádza s novými nápadmi a riešeniami, ktoré nám uľahčujú prácu. Dokáže sa vždy veľmi pohotovo popasovať a reagovať na všetky naše neštandardné požiadavky. Ponúkané služby sú konštantne nad naše očakávania.     

Tím marketingovej komunikácie
ZSE, a.s.

Tlačiareň VALEUR je pre mňa synonymom kvality, ochoty a spoľahlivosti. Oceňujem ich proaktívny prístup k riešeniu problémov, ktorý nám nie raz pomohol zvládnuť komplikované situácie

Alena Gašparíková
SPP, a.s.

Služby tlačiarne VALEUR využívame už viac ako 10 rokov. Je to najmä kvôli ich profesionálnemu prístupu, dlhoročným skúsenostiam a rozumným cenám. Vieme, že sa na nich môžeme spoľahnúť v ktorejkoľvek situácii a kedykoľvek. 

Juraj Majerník
CREATIVE CONCEPT, s.r.o.